Eesti Laulu finalist Mia sai otse-eetris vennalt üllatuse: sa ei öelnudki seda mulle!

Kadi-Maarja Võsu

Eesti Laulu finalist Mia on nii eraelus kui muusikakarjääris leidnud suure toe ja koostööpartneri oma venna Meelise näol. “Ringvaate” otse-eetris otsustati lauljannale paras üllatus korraldada, kuid säravat ja heatujulist muusikut see rivist välja ei löönud!

“Ringvaates” käis külas Eesti Laulu finalist Mia, kodanikunimega Kersti Kukk. Mia on võistlusel osalenud ka 11 aastat tagasi, kuid toona näis, et muusikakarjäär on liialt ebastabiilne, et sellele kogu oma tulevik rajada. Nüüd on ta tulevik kindlustatum ning eraelulised plaanid joonde aetud – lõpuks on aeg oma tõelise kire juurde naasta. 

Muusikateekonnal aitab Miat tema mänedžer, kes on tema enda vend Meelis. Meelis on ka teise Eesti Laulu finalisti, Joonas Valgepea, mänedžeriks. “Ringvaate” eetris sõnas Mia oma venda kirjeldades, et tegemist on “ingliga, suure mehe kehas”. 

Lapsepõlvepilti vaadates tegi saatejuht Grete Lõbu Miale toreda üllatuse ja sõnas, et tegelikult oli planeeritud see, et ka Meelis võtaks Mia kõrval diivanil koha sisse. “Sa ei öelnudki mulle,” naeris lauljanna ning kiitis venna head särgivalikut, millel seisis tema laulu pealkiri: “Üks samm korraga”. 

“Ringvaates” kõneldi ka Kersti ja Meelise mõneti keerukast kasvamiseloost, kust ei puudunud ka kokkupuuted lastekoduga. Kuigi teema on mõlema jaoks arusaadavalt väga hell, on Meelis end selle eluvaldkonnaga ka sügavuti sidunud. Kersti eelistab teemast pigem mitte väga süvitsi rääkida. 

Vaata intervjuud! Saad Mia ja tema taga peituva Kersti kohta väga palju uut ja põnevat teada!vaata saadet SIIT

allikas: https://sky.ee/eesti-laulu-finalist-mia-sai-otse-eetris-vennalt-ullatuse-sa-ei-oelnudki-seda-mulle

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga